• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Японія продовжила режим НС через поширення коронавірусу

Влада Японії оголосила, що продовжать режим надзвичайної ситуації в Токіо і 18 інших районах до 30 вересня у звʼязку з коронавірусом, оскільки система охорони здоровʼя як і раніше відчуває серйозне навантаження

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в матеріалі Kyodo, передає "ДС".

Зазначається, що нинішній надзвичайний стан мав закінчитися у неділю — вперше його оголосили на Окінаві в травні. Попри тривалу надзвичайну ситуацію, добровільні обмеження стали менш ефективними, оскільки втомлена громадськість все частіше ігнорує їх.

Премʼєр-міністр Йосихіде Суга сказав, що кількість серйозних випадків захворювання залишається високою і як і раніше спостерігається у багатьох лікарнях. Він закликав людей продовжувати дотримуватися протиепідемічних заходів, щоб вони могли повернутися до безпечного повсякденного життя.

"Тим часом уряд вивчає план ослаблення обмежень приблизно в листопаді, коли очікується, що переважна більшість населення буде повністю вакциновані, заявили офіційні особи. Ослаблення обмежень дозволить повністю вакцинованим людям подорожувати, збиратися на вечірки або відвідувати масові заходи", — сказав премʼєр.

За час пандемії в Японії зареєстровано близько 1,65 мільйона випадків захворювання і 16 500 смертей.

Як повідомляла "ДС", уряд Японії вивчає можливість скоротити період карантину для вакцинованих мандрівників, які прибувають з-за кордону.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua