• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Японський мільярдер збирає команду для польоту на Місяць (ВІДЕО)

Японський мільярдер Юсаку Маедзава, який стане першим космічним туристом компанії SpaceX, оголосив про набір команди для спільного польоту до Місяця

Запуск ракети
Запуск ракети
Реклама на dsnews.ua

Відеозвернення із запрошенням Маедзава розмістив у Twitter, передає "ДС".

"Я набираю команду для участі у цій місії. У цій подорожі візьмуть участь 10-12 осіб, зі свого боку я запрошую вісьмох", — сказав він.

Політ відбудеться у 2023 році, уточнює "Інтерфакс-Україна". Для участі в конкурсі претенденти мають відповідати двом умовам: перше — вони мають розповісти про свою діяльність і пояснити, яким чином політ на Місяць допоможе їм зробити щось корисне для суспільства, друге — мають бути готовими до роботи в команді та підтримувати її членів.

Юсаку Маедзава — 45-річний мільярдер, засновник найбільшого в Японії онлайн-магазин одягу Zozotown. У глобальному рейтингу Forbes посідає 23-е місце. За даними видання, його статки оцінюються в 2 млрд доларів.

Як писала "ДС", у четвертому кварталі 2021 року американська компанія SpaceX планує відправити на орбіту корабель Crew Dragon "із першим у світі повністю комерційним екіпажем".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua