• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

ЄС може запровадити санкції проти Білорусі, — єврокомісар

Реклама на dsnews.ua

Європейський Союз не вважає вибори президента Білорусі демократичними і чесними та розгляне можливість введення санкцій проти відповідальних за застосування насильства проти протестувальників

Про це йдеться в заяві верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Вибори не були ні вільними, ні справедливими. Влада вдалися до диспропорційно і неприйнятного насильства. Ми будемо вивчати дії білоруської влади в цій ситуації і проводити глибоку переоцінку наших відносин з Білоруссю, що може включати, в тому числі прийняття адресних заходів проти відповідальних за насильство і фальсифікацію результатів виборів", — йдеться в заяві.

Крім того, в ЄС закликали політичне керівництво Білорусі розпочати справжній і всебічний діалог з більш широким суспільством, щоб уникнути подальшого насильства.

"ЄС продовжуватиме підтримувати демократичну, незалежну, суверенну, процвітаючу і стабільну Білорусь", — йдеться в заяві.

Як повідомляла "ДС", група депутатів Європейського парламенту звернулася до керівництва ЄС із закликом ввести санкції за фальсифікацію виборів і репресії в Білорусі.

    Реклама на dsnews.ua