• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Єврокомісія вирішила дати трьом країнам 17 млрд євро в "кризовий" кредит

Реклама на dsnews.ua

Європейська комісія виділила кредитні кошти для фінансової допомоги Італії, Іспанії та Польщі на загальну суму 17 млрд євро за антикризовою програмою SURE для збереження ключових виробництв і робочих місць в умовах кризи, пов'язаної з пандемією коронавірусу

Про це повідомили в пресслужбі Єврокомісії, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Європейська Комісія виділила 17 мільярдів євро Італії, Іспанії та Польщі як перший транш фінансової допомоги країнам-членам у рамках інструменту SURE. За операцією, що відбулася сьогодні, Італія отримала 10 мільярдів євро, Іспанія – 6 мільярдів євро, і Польща – 1 мільярд євро. Після того, як програма фінансування буде завершена, Італія отримає 27,4 мільярда євро, Іспанія – 21,3 мільярда євро і Польща – 11,2 мільярда євро", — йдеться в повідомленні.

Така підтримка надається у вигляді кредитів на вигідних умовах і спрямована на допомогу країнам-членам у вирішенні проблеми різкого зростання бюджетних витрат у звʼязку з необхідністю стримування зростання безробіття. Ці фонди, зокрема, будуть спрямовані на фінансування національних програм неповного робочого дня або подібних заходів, що вживаються країнами ЄС у відповідь на коронакризу.

Як повідомляла "ДС", за станом на ранок 27 жовтня (по Києву) в світі зафіксовано 43 490 206 випадків зараження коронавірусом. Від ускладнень померли 1 159 425 осіб.

    Реклама на dsnews.ua