• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Євросоюз готує нові санкції проти режиму Лукашенка

Європейський Союз найближчим часом введе нові санкції щодо режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка у зв'язку з продовженням репресій

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

За його словами, білоруський режим продовжує переслідувати представників опозиції.

"Ми працюємо над новим пакетом санкцій щодо режиму Білорусі, я сподіваюся, він буде прийнятий у найближчі тижні. Цей пакет буде включати відповідь на всі останні дії, в тому числі переслідування польської громади", — сказав Боррель.

Відзначимо, до списку санкцій ЄС вже включені 84 фізичних особи та 7 юридичних осіб, відповідальних за репресії і фальсифікації на виборах в Білорусі.

Нагадаємо, Євросоюз 25 лютого прийняв рішення про продовження санкцій проти Білорусі ще на рік — до 28 лютого 2022 року.

25 березня Литва, Латвія і Естонія розширили список санкцій проти представників режиму Лукашенка, додавши в нього ще 118 білоруських чиновників.

30 березня Лукашенко підписав указ про можливі заборони на ввезення до Білорусі товарів з країн, які застосували санкції відносно білоруських компаній або громадян.

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська вважає санкції проти режиму Олександра Лукашенка недостатніми і "сміхотворними".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua