• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

YouTube заблокував канал Трампа

Реклама на dsnews.ua

Популярний відеохостинг YouTube заблокував канал чинного президента США Дональда Трампа як мінімум на тиждень через порушення політики компанії на тлі побоювань щодо нового насильства після штурму Конгресу

Сервіс, який належить компанії Google, попередив, що акаунт Трампа буде назавжди заблокований, якщо він ще двічі порушить правила платформи, інформує "ДС".

"Після перевірки і на тлі занепокоєння щодо постійного потенціалу насильства ми видалили новий вміст, завантажений на канал Дональда Дж. Трампа, за порушення нашої політики. Зараз він має перше попередження і йому тимчасово заборонено завантажувати новий вміст протягом *мінімум* 7 днів"", — повідомила пресслужба YouTube, на яку посилається видання Politico

YouTube додав, що також на акаунті Трампа будуть "відключені коментарі". Сервіс, пояснюючи такі дії, знову послався на "постійні занепокоєння щодо насильства", що оточують його публікації в інтернеті.

Втім, компанія не уточнила, який вміст порушує її політику.

Нагадаємо, після штурму Капітолія 6 січня Twitter видалив акаунт Дональда Трампа @realDonaldTrump за підбурювання до насильства. Акції Twitter, що котируються в Німеччині, у перший торговий день після блокування впали на 8%. Разом з тим в ЄС розкритикували соцмережу за блокуванням акаунта Трампа у Twitter "без виправданого і демократичного контролю".

    Реклама на dsnews.ua