• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Юнкер хоче армію ЄС вже до 2025 року

Реклама на dsnews.ua
Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявив про необхідність створити повноцінний Європейський оборонний союз до 2025 року

Про це він сказав у Страсбурзі в Європейському парламенті під час щорічного виступу, повідомляє "ДС" з посиланням на УНІАН.

"Я хочу, щоб ми присвятили подальші зусилля питання оборони. Вже є новий Європейський оборонний фонд, як і постійне структуроване співробітництво в галузі оборони. До 2025 року нам потрібен повноцінний Європейський оборонний союз. Нам це потрібно. І НАТО цього хоче", - зазначив Юнкер.

Президент Єврокомісії також висловився за якнайшвидше прийняття рішень в сфері зовнішньої політики Євросоюзу, які допомогли б зробити Союз сильним гравцем у світі.

"Для того, щоб мати більше ваги у світі, ми повинні мати можливість швидше приймати зовнішньополітичні рішення. Ось чому я хочу, щоб держави-члени розглянули, як зовнішньополітичні рішення можуть бути переведені від одноголосного голосування до кваліфікованої більшості. Це вже передбачено Договором, якщо всі держави-члени погодяться це зробити", - пояснив Юнкер.

    Реклама на dsnews.ua