• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Юриста Навального з мішком на голові викинули біля кордону з Білоруссю

Реклама на dsnews.ua

Юрист ФБК Олексія Навального Владлен Лось розповів, що його вивезли на кордон із Білоруссю в наручниках і з мішком на голові

Розповідь опублікував штаб Навального, передає "ДС".

«Напередодні суботніх мітингів я був заарештований і поміщений у спецприймальник на три доби. У неділю, після закінчення терміну мого арешту, я був знову затриманий невідомими людьми в цивільному. Вони закували мене в наручники і наділи мішок на голову. Після цього мене посадили в мікроавтобус, і ми близько десяти годин їхали в бік кордону Республіки Білорусь», — розповів Лось.

За словами юриста, після півночі йому сказали, що він порушив термін «добровільного залишення Російської Федерації», і тепер його депортують із забороною на в'їзд протягом п'яти років.

Білоруська міліція не стала затримувати юриста. Він розповів, що силовики супроводили його до аеропорту, він залишив країну і зараз перебуває в «безпечному місці».

Нагадаємо, Лося затримали 21 січня. Тоді він отримав повідомлення про заборону на в'їзд до Росії до листопада 2023 року. Йому наказали залишити країну до 25 січня.

Як повідомляла "ДС", лідер російської опозиції Олексій Навальний був затриманий в аеропорту "Шереметьєво" після прильоту з Берліна 17 січня. Хімкінський суд, засідання якого проходило у відділенні поліції, заарештував опозиціонера Олексія Навального на 30 діб — до 15 лютого.

    Реклама на dsnews.ua