• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

З голим чоловіком в кадрі: в Литві депутат-гомофоб осоромився на онлайн-нараді (ФОТО ВІДЕО)

З депутатом Сейму Литви від партії "Порядок і справедливість" Пятрасом Гражулісом випадково опинився в кадрі голий чоловік, що стояв поруч з ним під час онлайн-конференції парламентського комітету з питань культури

Пятрас Гражуліс
Пятрас Гражуліс
Реклама на dsnews.ua

Гражуліс широко відомий в Литві своєї анти-ЛГБТ+ риторикою — особливо під час гей-прайду в столиці країни — Вільнюсі, передає "ДС" з посиланням на LRT.

Так, курйоз трапився на 13-й хвилині онлайн-конференції. Гражуліс на короткий час включив камеру, і, поки вона працювала — було можна побачити, як за ним стоїть роздягнений чоловік.

За словами голови парламентського комітету Вітаутаса Юозапайтіса, інші люди, які сидять поруч з депутатами під час мітингів, можуть становити небезпеку для репутації політиків.

«Безумовно, це обов'язок кожного члена парламенту — забезпечити, щоб жодна зайва людина не з'явився під час зустрічі. Це питання, чому вони напівголі в робочий час. Звичайно ж, ви можете сказати, що це особисте життя кожного, але ви ж підключені до наради Сейму!» — каже Юозапайтіс.

Нагадаємо, Йожеф Саер, європейський депутат від правлячої партії Угорщини, який вкрай вороже ставиться до прав ЛГБТ, був змушений покинути пост після того, як його зловили на секс-вечірці в Брюсселі 27 листопада. Вечірка відбулася в будівлі на одній з центральних вулиць Брюсселя, за даними бельгійської преси, в "гей-районі" бельгійської столиці.

Всі 25 учасників, більшість з яких чоловіки були оштрафовані за порушення заходів по боротьбі з коронавірусом. Коли прибули правоохоронці, учасники вечірки були майже голі і "грали в гру".

Дії Саєра вже засудив угорський прем'єр Віктор Орбан.

Примітно, що Саер є одним з авторів спірною Конституції Угорщини, яку правозахисники розкритикували за створення несприятливого середовища для ЛГБТ-спільноти. Зокрема, в документі міститься текст "Угорщина захищає інститут шлюбу як союзу чоловіка і жінки".

Організатор гей-вечірок в Брюсселі Давид Манжелей заявив, що низка українських політиків також регулярно відвідує ці заходи.

    Реклама на dsnews.ua