• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

З України до УЄФА надійшло прохання заборонити матчі Євро-2020 у Санкт-Петербурзі

Народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко звернувся до УЄФА із проханням позбавити Санкт-Петербург (РФ) права на проведення матчів Чемпіонату Європи з футболу-2020

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Своє прохання він аргументував новою хвилею коронавірусу в Росії, інформує "ДС".

Як відомо, Санкт-Петербург є одним з міст-господарів Євро-2020. На стадіоні "Санкт-Петербург" мають відбутися ще два матчі чемпіонату: 23 червня ― група Е: Швеція – Польща; 2 липня — 1/4 фіналу. 

"Водночас офіційні повідомлення російської влади, ЗМІ та статистика свідчать про початок третьої "хвилі" пандемії в країні. У зв’язку з цим з 17 червня в Санкт-Петербурзі ввели нові обмежувальні заходи. Зважаючи на те, що суттєве погіршення епідеміологічної ситуації в Росії становить загрозу життю вболівальників та учасників футбольного чемпіонату Євро-2020, прошу розглянути можливість перенести матчі з Санкт-Петербурга в інші міста", — прокоментував Гончаренко.

Згідно з офіційними даними, станом на ранок 22 червня у Санкт-Петербурзі виявлено 459 466 випадків зараження коронавірусом, 1 065 з них — за останню добу. Жертвами інфекції стали 82 людини (усього 15 503).

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua