• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Захарова звинуватила Зеленського у проведенні кампанії з дезінформації

Офіційний представник міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова звинуватила українську владу в проведенні "активної кампанії з дезінформації", метою якої є "створення образу ворога в особі Росії"

Марія Захарова
Марія Захарова
Реклама на dsnews.ua

Про це Захарова заявила у ході брифінгу в четвер, 22 квітня, передає "ДС".

"Київ веде активну кампанію з дезінформації. Основа її все та ж — створення образу ворога в особі Росії та одним із прикладів цієї кампанії стала заява низки депутатів Верховної Ради від пропрезидентської фракції "Слуга народу" — розірвати дипломатичні відносини з нашою країною, провести призов резервістів і розмістити в Україні війська країн НАТО, зокрема й ракетні", — сказала Захарова.

Також представник МЗС РФ заявила, що президент України Володимир Зеленський у відповідь на це "оголосив загальну мобілізацію". Зазначимо, що мобілізацію в Україні ніхто не оголошував — ймовірно, так в МЗС РФ інтерпретували підписання президентом України зміні до закону про призов, яким спрощується мобілізація резервістів.

Нагадаємо, офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова заявила, що Росія направила Україні ноту протесту через проведення акцій біля посольства РФ у Києві 20 квітня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua