• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Захід не допустить нової агресії проти України, — Макрон

Країни Заходу не допустять нових військових операцій на території України

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон в ефірі американського телебачення, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Ми ніколи не допустимо нових військових операцій на українській землі, і ми повинні знайти спосіб заслужити довіру в цьому відношенні", — сказав він.

Як зазначив Макрон, концентрація російських військ на українському кордоні неприйнятна і "Росії необхідно провести деескалацію". За його словами, для Росії повинні бути позначені чіткі "червоні лінії".

Макрон заявив про необхідність посилити дипломатичний порядок денний, "а США, Європа, всі ми повинні бути дуже ясними щодо Росії".

При цьому він заявив, що Франція підтримає санкції проти Росії в разі вторгнення в Україну.

"Це єдиний спосіб заслужити довіру. Я думаю, що санкції самі по собі недостатні, але санкції — це частина пакету", — заявив Макрон.

"Я думаю, що те, що сталося кілька років тому, коли в Україну було здійснено вторгнення, це не провал дипломатії, це відмова нашого колективного авторитету по відношенню до Росії. І я думаю, що коли ми проводимо червоні лінії, ми повинні домогтися поваги до них", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", президент Франції Еммануель Макрон планує провести найближчим часом переговори з російським колегою Володимиром Путіним, під час яких підніме питання російської агресії в Україні.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua