• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Законодавчих актів не треба": В РФ задовольнились усною заявою Лукашенка про "російський" Крим

У Москві виходять із того, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко де-факто і де-юре визнав Крим російським, жодних юридичних дій для закріплення цієї позиції Мінську робити не треба

Сергій Лавров
Сергій Лавров / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив журналістам глава МЗС РФ Сергій Лавров, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс".

"Для цього не треба нічого робити, жодних законів ухвалювати не треба", — сказав він.

Міністр нагадав, що "у Білорусі не просто дипломатичні, а союзницькі відносини з Російською Федерацією".

"Навіть для країн, які не мають такого формату зв'язків з Росією, не потрібні жодні спеціальні законодавчі акти. Якщо ця країна взаємодіє з нами, вона автоматично повинна визнавати, що Росія має свою територію, на яку поширюються повноваження того уряду, того керівництва, яке у Росії існує", — зазначив він.

"Ну і якщо комусь там не до кінця це було зрозуміло, то президент Лукашенко ясно сказав, що Крим — частина Росії де-факто та де-юре. Де-факто був завжди, а де-юре став після референдуму у 2014 році ", — нагадав Лавров.

Нагадаємо, раніше Лукашенко поскаржився, що президент Росії Володимир Путін поїхав до окупованого Криму і не взяв його з собою.

Зазначимо, що у серпні самопроголошений президент говорив, що Білорусь визнає окупований Крим територією Росії, коли "останній російський олігарх" почне постачати туди продукцію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua