• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

Закриття "біолабораторій" та конгресмени у складі ЗСУ: Скандальна трампістка внесла до проєкту допомоги України маразматичні правки

Членкиня Палати представників США від Республіканської партії Марджорі Тейлор Грін, що належить до числа трампістів, запропонувала серію абсурдних поправок у законопроєкт про підтримку України

Марджорі Тейлор Грін
Марджорі Тейлор Грін
Реклама на dsnews.ua

Грін запропонувала свої поправки до законопроєкту про фінансування України перед тим, як документ розгляне Палата представників наприкінці цього тижня, інформує "ДС".

Поправки навряд чи отримають підтримку серед колег Грін, оскільки є надто екстраординарними.

Одна із поправок вимагає, щоб будь-який член Палати представників, який проголосував за законопроєкт про допомогу Україні, був зобов’язаний вступити в Збройні сили України. "Я маю на увазі, якщо ви хочете фінансувати війну, чому б вам не воювати в ній", – прокоментувала Грін у своїй соцмережі Х.

Інша поправка Грін полягає у тому, що Україна повинна "закрити всі свої біолабораторії" й надати усі дані про такі "дослідження" уряду США, в іншому разі не отримає фінансування. 

Інші поправки вимагають звіту, який би довів, що християнські церкви в Україні здатні працювати без втручання уряду, та що жодні кошти не можуть бути використані або витрачені доти, "доки уряд України не проведе вільні та справедливі вибори".

Грін також подала поправку до пакета фінансування Ізраїлю, закликаючи до використання запропонованих коштів для "розвитку космічної лазерної технології" на кордоні США з Мексикою.

"Раніше я голосувала за фінансування космічних лазерів для оборони Ізраїлю. Америка має серйозно ставитися до нашої національної безпеки та заслуговує на такий самий тип захисту нашого кордону, який Ізраїль має і з гордістю використовує",  – заявила Грін.

Примітно, що системні антиукраїнські дії Грін викликають критику також серед її однопартійців. Напередодні республіканський FoxNews опублікував колонку під назвою "Марджорі Тейлор Грін – ідіотка. Вона намагається зруйнувати Республіканську партію".

Як писала "ДС", Джонсон на закритому засіданні Республіканської партії представив свій план щодо рішення питання фінансування для військової допомоги Україні, яке не можуть ухвалити вже понад пів року.

Білий дім спочатку виступив проти нового плану Джонсона щодо військової допомоги Україні, бо він відокремлює фінансування Києва від Тайваню та Ізраїлю. Однак пізніше президент США Джо Байден висловив готовність підписати законопроєкти, внесені спікером Джонсоном.

Демократи в Палаті представників США також висловили готовність підтримати план Джонсона.

Крім того, Джонсон оголосив колегам, що законопроєкт про допомогу для України винесуть на голосування у суботу, 20 квітня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua