• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Заручники в обмін на припинення операції у Газі: Ізраїль піде на угоду з терористами ХАМАС

Уряд Ізраїлю проголосував за план, який дає можливість повернути з полону терористів ХАМАС щонайменше 50 заручників в обмін на кілька днів зупинення наступу ЦАХАЛ у секторі Газі

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні The Times of Israel, передає "ДС".

Уряд Ізраїлю проголосував за ухвалення плану, який передбачає припинення вогню в секторі Гази на кілька днів. Натомість ХАМАС згоден відпустити до 50 захоплених терористами в Ізраїлі жінок та дітей.

Як стверджують ЗМІ зі слів представників терористів, заручників випускатимуть в обмін на палестинців, які відбувають ув'язнення у тюрмах Ізраїлю.

Перший етап припинення вогню має тривати чотири дні, за цей час ХАМАС звільнятиме заручників, переважно жінок і дітей, групами по 12-13 осіб на день, зазначили у канцелярії прем'єр-міністра Беньяміна Нетаньягу.

Угода може бути продовжена, за кожен день продовження ХАМАС обіцяє випускати ще 10 заручників. Після цього операція ЦАХАЛ у секторі Гази відновиться.

Як писала "ДС", 16 листопада армія оборони Ізраїлю розпочала наступну фазу незамної операції зі знищення бойовиків терористичного угруповання ХАМАС в секторі Гази, звільнивши західну частину міста.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua