• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Заступник мера Харкова анонсував повернення Кернеса в Україну

Реклама на dsnews.ua

Мер Харкова Геннадій Кернес, який знаходиться на лікуванні в Німеччині, незабаром повернеться в Україну і в разі перемоги на місцевих виборах встигне принести присягу у встановлений законом термін

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив перший заступник міського голови Харкова Ігор Терехов, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"На думку лікарів клініки "Шаріте", де знаходиться Геннадій Адольфович Кернес, процес проходить нормально. Ні життєдіяльності Геннадія Адольфовича Кернеса, ні його працездатності нічого не загрожує. Дуже скоро очікуємо Геннадія Адольфовича в Харкові", — запевнив Терехов.

Відповідаючи на питання, чи зможе Кернес в разі перемоги на місцевих виборах 25 жовтня ухвалити присягу у встановлений законом термін, Терехов відповів: "У встановлений законом термін Геннадій Адольфович присягне, Геннадій Адольфович приїде до Харкова, ми дуже скоро чекаємо Геннадія Адольфовича в Харкові, тому з цим проблем ми ніяких абсолютно не бачимо".

На уточнення, чи не планується "виїзна сесія в Німеччині", Терехов сказав: "Ні я, ні закон України не планує таких сесій".

Як писала "ДС", Геннадій Кернес інфікувався коронавірусом. 17 вересня, його доставили на лікування в німецьку клініку "Шаріте".

Мер Харкова не виходив в ефір, не публікував своїх фото. У мережі стали ходити чутки, що він знаходиться в украй важкому стані або навіть помер. Однак в міськраді Харкова спростовували інформацію про його смерть. 2 жовтня бізнесмен і друг Кернеса Павло Фукс повідомив, що мер Харкова вилікувався від COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua