• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Замість гімну Росії на Олімпіадах запропонували ставити "Катюшу"

Реклама на dsnews.ua

Мелодію з радянської пісні "Катюша" хочуть використовувати замість гімну Росії на Олімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях після дискваліфікації спортсменів із цієї країни за вживання допінгу

Завтра, 15 січня, відбудеться засідання Комісії атлетів Олімпійського комітету Росії (ОКР), передає "ДС" з посиланням на Чемпіонат.

У числі інших питань учасники засідання обговорять, яка мелодія може замінити гімн Росії на найбільших міжнародних змаганнях. «Катюшу» винесено на розгляд в якості можливого музичного супроводу.

«Що стосується музичного супроводу, шляхом більшості голосів ми зупинилися на «Катюші». Її люблять діти. Ми запропонували її виконкому ОКР на розгляд. Були й сучасні варіанти, але, повторюся, вирішили зупинитися на «Катюші», — сказала голова комісії спортсменів ОКР Софія Велика.

Як повідомляла "ДС", в грудні 2019 року виконком Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) одноголосно рекомендував організації позбавити Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) статусу відповідності Всесвітньому антидопінговому кодексу після ряду допінгових скандалів за участю спотсменов з цієї країни.

17 грудня 2020 року Спортивний арбітражний суд (CAS) в Лозанні (Швейцарія) в зв'язку з цим заборонив російським спортсменам на два роки виступати на Олімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях під національним прапором, а також заборонив використання національного гімну.

    Реклама на dsnews.ua