• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Здав" соратник за 40 хвилин: з'явилося нове відео допиту Протасевича

У мережі з'явилося нове відео допиту засновника опозиційного білоруського Telegram-каналу Nexta, головного редактора ресурсу "Білорусь головного мозку" Романа Протасевича, на якому він стверджує, що про його переміщення білоруській владі повідомив один з його соратників

Реклама на dsnews.ua

Відео оприлюднив білоруський державний телеканал ОНТ, передає "ДС".

Так, за словами Протасевича, у нього був дуже серйозний конфлікт з одним зі своїх соратників. І після того, як він сказав цьому соратнику про свої плани летіти з Греції до Литви, він був затриманий в Мінську.

"У мене був особистий конфлікт тільки з однією людиною… Я не знаю, чи є ця ситуація продовженням цього конфлікту, але я думав, що в принципі це можливо. Єдиний раз, коли я розповів, як буду летіти, це було в робочому чаті за 40 хвилин, в якому є ця людина", — сказав журналіст.

Протасевич також додав, що у цього соратника є звʼязки з так званими "кіберпартизанами", які поширювали повідомлення про "замінування" обʼєктів.

Як повідомляла "ДС", 23 травня після екстреної посадки літака в мінському аеропорту був затриманий засновник опозиційного білоруського Телеграм-каналу Nexta, головний редактор ресурсу "Білорусь головного мозку" Роман Протасевич. За даними білоруської опозиції, в цілому після приземлення літака в Мінську до Вільнюсу не вилетіли двоє громадян Білорусі і четверо громадян РФ. Серед них — Роман Протасевич і його дівчина Софія Сапега.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua