• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Зеленський на зв'язку із Сі: Китай відправить представника в Україну для "завершення війни"

Китай відправить спеціального представника Євразії до України та інших країн для поглибленого спілкування з усіма сторонами щодо політичного врегулювання війни, яку Росія розв'язала проти нашої країни

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це за результатами телефонної розмови лідера КНР Сі Цзіньпіна та президента України Володимира Зеленського у Twitter повідомила представниця МЗС КНР, передає "ДС".

Розв'язану РФ війну вона назвала "кризою в Україні".

Представниця міністерства закордонних справ КНР додала, що в контексті "української кризи" Китай "завжди стояв на боці миру", і що основна позиція Пекіна полягає у сприянні мирним переговорам.

"Китай не створив українську кризу і не є стороною кризи. Як постійний член Ради Безпеки ООН і відповідальна велика країна, Китай не сидітиме склавши руки, але не підливатиме олії у вогонь і тим більше не використовуватиме ситуацію для власної вигоди", – сказала вона .

Китай підтримує "політичне врегулювання" і, згідно із заявою, надсилав Україні гуманітарну допомогу, додала дипломатка. За її словами, країна планує продовжувати це робити.

Нагадаємо, у середу, 26 квітня, Зеленський та Сі Цзіньпін провели першу телефонну розмову з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

У ході переговорів Сі закликав Україну та Росію якнайшвидше припинити вогонь.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua