• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Зеленський обговорив з главами Литви і Євроради агресію Росії та членство в ЄС

Президент Володимир Зеленський під час робочого візиту до Вільнюса у рамках тристоронньої зустрічі поговорив з президентом Литви Гітанасом Науседою та головою Європейської ради Шарлем Мішелем

Володимир Зеленський і Гітанас Науседа
Володимир Зеленський і Гітанас Науседа
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Офісу президента, передає "ДС".

Зеленський в ході зустрічі наголосив, що стратегічний курс України, як і раніше, націлений на набуття повноправного членства у Євросоюзі. В цьому контексті сторони обмінялися думками щодо фіксації європейської перспективи України.

Також глави України, Литви та Євроради обговорили ситуацію з безпекою в регіоні, зокрема концентрацію російських військ вздовж українського кордону, а також на окупованих територіях.

Український президент розповів своїм співрозмовникам про підготовку до саміту Кримської платформи та відзначив його важливість для привернення уваги міжнародної спільноти до окупації Криму.

Пізніше в Офісі президента повідомили, що Зеленський окремо обговорив з Мішелем підготовку до 23-го саміту Україна-ЄС, який відбудеться в Києві 12 жовтня 2021 року.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський назвав три речі, які обʼєднують Україну та Литву — історичне минуле, сьогодення й майбутнє.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua