• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Земан пішов з лікарні попри рекомендації медиків

Президент Чехії Мілош Земан залишив лікарню після півторамісячного лікування

Земан пішов з лікарні попри рекомендації медиків;
Земан пішов з лікарні попри рекомендації медиків;
Реклама на dsnews.ua

Пр оце йдеться в повідомленні Центрального військового госпіталю країни, передає "ДС".

"У четвер, 25 листопада 2021 року, президент Республіки Мілош Земан був виписаний з Центрального військового госпіталю … в Празі, звідки його перевезли у (резиденцію) Лани", — пише пресцентр.

У медзакладі наголосили, що президентові, його родині та найближчому оточенню неодноразово повідомляли про стан його здоров’я, прогнози, можливі ризики та ускладнення.

Лікарі рекомендують президентові продовжувати лікування у спеціалізованому медзакладі під керівництвом команди фахівців, однак, враховуючи значне поліпшення стану здоров’я пацієнта, поважають його рішення "щодо пріоритетності виконання його конституційних обов’язків поза межами медичних закладів".

У резиденції глави держави палаці Лани догляд за Земаном забезпечить спеціалізована компанія SENIOR HOME GROUP, якій госпіталь передав всю необхідну медичну документацію та план догляду.

Нагадаємо, 10 жовтня президент Чехії був госпіталізований до Центрального військового госпіталю в Празі

Того ж дня Земана, через погіршення стану, перевели у відділенні інтенсивної терапії.

Точний діагноз 77-річного Земана, не розголошується, проте чеські ЗМІ пишуть, що госпіталізація може бути пов'язана з актуальними проблемами печінки. Політик страждає на цукровий діабет, він пересувається на візку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua