• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Охочим зробити щеплення від COVID-19 росіянам рекомендують не пити алкоголь 56 діб

Реклама на dsnews.ua

Росіянам, які планують зробити щеплення від коронавірусу, необхідно відмовитися від алкоголю за два тижні до імунізації та протягом 42 днів після першої ін'єкції

Про це повідомила глава Росспоживнагляду Анна Попова, передає "ДС" із посиланням на Інтерфакс.

"Як мінімум два тижні до імунізації абсолютно точно треба припинити прийом (алкоголю). Вироблення імунітету — це 21 день між двома ін'єкціями, і ще 21 день після ін'єкції — 42 дні. І треба чітко розуміти, що ці 42 дні від першої ін'єкції до останнього 42 дня — це період формування імунітету і в цей момент треба ще поберегтися", — сказала Попова.

Глава Росспоживнагляду зазначила, що вживання алкоголю призводить до напруження всієї системи дезінтоксикації організму, яка призводить до зниження формування імунітету організму.

Раніше віцепрем'єрка РФ Тетяна Голікова повідомляла, що всі, хто буде робити щеплення, повинні будуть протягом 42 днів обмежити вживання алкоголю.

У свою чергу, Попова відзначила, що масштабна вакцинація від COVID-19 уже стартувала в Росії.

Вона також назвала групи ризику, які повинні бути вакциновані.

"Групи ризику визначені сьогодні — це, звичайно, люди, які мають високий ризик професійний — це лікарі, вчителі і низка інших професій. Це люди з ослабленим здоров'ям. Ми вважаємо, що це повинні бути і люди старшого покоління", — сказала глава відомства.

У РФ на сьогодні зареєстровано 2 млн 515 009 випадків (+ 1%) зараження коронавірусною інфекцією, 44 159 осіб померли, 1 млн 981 526 одужали після COVID-19. Таким чином, загальна кількість активних випадків у країні (загальна кількість випадків за вирахуванням всіх видужалих і всіх померлих) становить 489 324.

Як повідомляла "ДС", в Росії заявили про готовність виробляти свою вакцину "Супутник V" в Україні.

    Реклама на dsnews.ua