• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Жорстоке побиття спікера парламенту Вірменії потрапило на відео

Реклама на dsnews.ua

Спікер Національних зборів Вірменії Арарат Мірзоян знаходиться у лікарні після нападу на нього протестувальників у центрі Єревану

Про це повідомив прессекретар апарату премʼєр-міністра Едурад Агаджанян, інформує "ДС".

"У нього є травми. На щастя, небезпеки для життя немає", — написав Агаджанян у Facebook.

Премʼєр-міністр Вірменії Нікол Пашинян в ході прямого ефіру заявив, що життю Мірзояна наразі небезпека не загрожує, але його оперують.

"Арарат Мірзоян — один з тих людей, хто зі сльозами на очах прийняв або ж не прийняв це рішення. У нашій політичній команді немає нікого, хто б прийняв це рішення без сліз, а якісь мерзотники нападають на Арарата Мірзояна і його дитину, якийсь негідник, який за останній рік не зміг задовольнити своє бажання побити людину", — сказав Пашинян, слова якого цитує Радіо Свобода.

"Ми повинні готуватися до помсти, по відношенню до корумпованих, олігархічних негідників, грабіжникам цієї країни, які крадуть хліб у солдатів, які крадуть зброю у солдатів, ми поводили себе неправильно, я прошу вибачення за це і закликаю всіх громадян, які розуміють, що відбувається, готуватися до помсти", — додав премʼєр-міністр Вірменії.

Як повідомлялося, в центрі Єревана протестувальники, які виступають проти "капітуляції Вірменії", напали на спікера парламенту країни Арарата Мірзояна. Його витягли з автомобіля, облаяли й побили до непритомності.

Нагадаємо, премʼєр-міністр Вірменії Нікол Пашинян ввечері 9 листопада повідомив, що підписав з президентами Росії та Азербайджану документ про припинення війни в Нагірному Карабасі.

"Я ухвалив дуже і дуже важке рішення для себе і для всіх нас. Я підписав заяву з президентами Росії і Азербайджану про припинення карабаської війни о 01:00 (23.00 9 листопада за Києвом). Текст вже опублікованої заяви невимовно болючий для мене особисто і для нашого народу. Я ухвалив це рішення у результаті глибокого аналізу військової ситуації та оцінки людей, які найкраще її знають. Також засновано на переконанні, що це найкраще можливе рішення ситуації, що склалася. Про все це докладно розповім найближчими днями", — сказав Пашинян.

Своєю чергою президент Азербайджану Ільхам Алієв висловив надію, що "багаторічному протистоянню з Вірменією прийшов кінець". Водночас він заявив, що миротворчу місію в регіоні здійснюватимуть спільно військові з Росії та Туреччини.

Цьому рішенню передувало взяття Азербайджаном під контроль декількох населених пунктів у Нагірному Карабасі. Після заяви Пашиняна про припинення вогню в зоні карабаського конфлікту у Вірменії спалахнули масштабні акції протесту. Так, в Єревані протестувальники захопили парламент, а також увірвалися до будівлі уряду країни.

    Реклама на dsnews.ua