• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Жириновський веде до Держдуми відомого неонаціста- "новороса" Раєвського

Кандидатом в депутати Державної Думи Росії на одному з округів в Орловській області від партії ЛДПР одіозного Володимира Жириновського висунутий відомий неонацист, учасник Антимайдану в Одесі і війни на Донбасі проти української армії Антон Раєвський

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це пише в своєму Telegram-каналі журналіст, член української делегації в Тристоронній контактній групі Денис Казанський.

"Одна з російських партій висунула на виборах в Орловській області неонациста Антона Раєвського, який відкрито називає себе прихильником ідей Гітлера і з гордістю набив на собі його портрет", — написав він, додавши, що у Раєвського також є і татуювання орла зі свастикою.

Відомо, що в 2014 році Раєвський брав участь в акціях Антимайдан в Одесі і воював за терористичну так звану "новоросію" на Донбасі. Однак в ідеях "ЛДНР" він розчарувався, але пізніше стверджував, що "сумує за війною". Раєвський був учасником неонацистських і націонал-соціалістичних рухів в Росії, але пізніше став називати себе "православним монархістом".

Нагадаємо, колишній ватажок терористів "ДНР" Олександр Бородай став кандидатом в депутати Держдуми РФ від президентської партії "Єдина Росія".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua