• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Жириновський запропонував замінити собою представника Росії на Євробаченні

Скандальний лідер партії ЛДПР Володимир Жириновський запропонував відправити себе представником Росії на Євробаченні замість співачки Маніжі

Володимир Жириновський
Володимир Жириновський / Valery Sharifulin
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на Twitter-сторінці Жириновського, передає "ДС".

«У соцмережах багато незадоволених піснею Маніжі на «Євробаченні». ЗМІ пишуть, що її кандидатуру ще можуть і переглянути. Ось думаю, чи відправити свій ролик на конкурс? Що думаєте?», — поцікавився Жириновський у підписників.

Так, Жириновський опублікував відео, де він бере участь в одному з новорічних шоу. На відео Жириновський зображує гру на роялі і співає популярну пісню композитора Оскара Фельцмана на вірші Ольги Фадєєвої (Кляйнер) "Ландыши", написану в 1958 році.

Відзначимо, Росію на Євробаченні-2021 представить співачка таджицького походження Маніжа з піснею "Russian Woman" ( "Російська жінка").

Вибір Маніжы як представниці Росії на «Євробаченні» викликав суперечливу реакцію користувачів соціальних мереж. Негативні коментарі викликав той факт, що Росію на конкурсі представлятиме уродженка Таджикистану. Деякі вважали, що текст пісні образливий по відношенню до російських жінок, а також негативно відреагували на те, що співачка таджицького походження співає пісню про російських жінок. Негативну реакцію викликало те, що Маніжа висловлювалася на підтримку захисту прав емігрантів і ЛГБТ-людей і проти домашнього насильства, а також займалася активізмом в сферах прав біженців та боротьби з домашнім насильством. Маніжа розповіла, що зіткнулася з масовими образами і погрозами на свою адресу. Користувачі також звинуватили керівництво пропагандистського "Першого каналу", яке проводило відбір, в підтасовуванні результатів голосування.

Нагадаємо, організатори "Євробачення-2021" визначили порядок виступу країн-учасниць в конкурсі. Так, представники України, група Go_A. вийдуть на сцену в першому півфіналі під номером 15.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua