• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Жириновському на камеру вкололи російську вакцину від коронавірусу (ВІДЕО)

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський зробив собі щеплення російською вакциною від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Партія ЛДПР опублікувала відео, на якому зафіксовано момент вакцинації, передає "ДС".

У підписі до відео уточнюється, що Жириновський став учасником клінічних досліджень першої в світі вакцини від коронавірусу "Супутник V", розробленої Центром імені Гамалії МОЗ Росії.

"Вакцинація відбувається в два етапи. Другий укол зроблять через три тижні, Володимир Жириновський отримає другу частину вакцини в кінці вересня, після чого лікарі будуть пів року контролювати стан його здоров'я", — йдеться в повідомленні.

На відео можна побачити, що укол роблять у передпліччя, сама процедура триває буквально кілька секунд. Після цього Жириновський став енергійно одягатися і виголошувати промову.

"Наша вакцина найкраща в світі. Ми раніше за всіх зробили і вся Росія повинна бути здоровою. Американців нам шкода, але там мільйони заразилися і мільйони загинуть. А в нас результат кращий", — заявив російський політик.

Як повідомляла " ДС ", раніше президент Росії Володимир Путін повідомив, що першу в світі вакцину від коронавірусу зареєстровано в РФ. За словами російського лідера, щеплення цією вакциною зробила одна з його дочок.

    Реклама на dsnews.ua