• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Жителі Шенгенської зони зможуть вільно їздити всередині країн вже через тиждень

Реклама на dsnews.ua
Всі країни Шенгенської зони, крім Іспанії, відкриють кордони для вільного переміщення вже з 15 червня

Про це йдеться в повідомленні Reuters, передає "ДС".

Таке рішення було прийнято в п'ятницю, 5 червня, за підсумками засідання ради міністрів внутрішніх справ країн Європейського союзу, до нього приєдналися інші країни Шенгенської зони, не входять у Євросоюз.

Прем'єр-міністр Франції Едуар Філіп підтримав рішення про відкриття кордонів всередині Шенгенської зони, але попередив, що Франція буде вводити 14-денний карантин у відповідь заходи для мешканців тих країн, які введуть такі карантинні заходи щодо Франції. А

глава французької дипломатії Жан-Ів Ле Дріан заявив, що рішення про відкриття зовнішніх кордонів Євросоюзу потрібно буде прийняти вже "приблизно 15 червня".

Італія відкрила свої кордони для жителів Шенгенської зони вже 3 червня. Греція опублікувала список з 29 країн, громадяни яких зможуть приїхати відпочивати в Грецію, починаючи з 15 червня. Спочатку в список не потрапили найбільш постраждалі від пандемії держави Європи - Франція, Іспанія, Італія та Великобританія. Пізніше рішення було переглянуте.

Нагадаємо, Угорщина у п'ятницю, 5 червня, проткрыла кордону для громадян Чехії, Словаччини та Австрії. Тепер вони можуть в'їжджати в країну без обмежень.

    Реклама на dsnews.ua