• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Жителям Ізраїлю дозволили не носити маски, але залишили кілька винятків

В Ізраїлі скасували масковий режим в закритих приміщеннях

ілюстративне фото
ілюстративне фото / twitter.com/ZelenskyyUa
Реклама на dsnews.ua

Зазначено, що генеральний директор МОЗ Чези Леві підписав в понеділок поправку до наказу про охорону здоров'я, що скасовує зобов'язання носити маску в закритих приміщеннях з цього дня, передає "ДС" з посиланням на The Jerusalem Post.

Тепер не обов'язково надягати маски в місцях торгівлі, на робочих місцях, навчальних закладах та інших закритих громадських місцях.

У той же час, співробітники лікарень і установ для літніх людей, які не вакциновані або не хворіли COVID-19 як і раніше будуть зобов'язані носити маски

До того ж особи, які перебувають на самоізоляції чи прямують до місця обсервації через коронавірус, мають дотримуватися маскового режиму. Цей виняток стосується також і пасажирів громадського транспорту.

Крім того, МОЗ поширить детальну практику на медичні установи, щоб точно вказати, кому потрібно носити маски при контакті з пацієнтами і де вони повинні це робити.

Згідно з даними міністерства, вчора в Ізраїлі було зареєстровано близько трьох нових випадків COVID-19. Всього з інфікованих 29 перебували у важкому стані, 19 — на штучній вентиляції легенів. Кількість смертей від COVID-19 становить 6 428 осіб.

Нагадаємо, міністерство охорони здоров'я Ізраїлю прийняло рішення повністю скасувати всі карантинні обмеження в країні з 1 червня.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua