• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Журнал Time визначився з "Людиною року" (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Авторитетний американський журнал Time назвав "Людиною року – 2020" Джо Байдена, якого було обрано президентом США, і Камалу Харріс — його віцепрезидента

Про це повідомив редактор Time Едвард Фельсенталь, інформує "ДС".

"Вибір "Людини року" рідко буває легким, а в цьому році був набагато складніше, ніж у більшості попередніх. (…) Можна з упевненістю сказати, що історики будуть дивитися на 2020 рік як на вирішальний поворотний момент на багатьох фронтах. Джо Байден і Камала Харріс – це дві персони, чий вибір відобразив основні події цього року і чиї долі визначатимуть роль нації у світі й майбутнє американського експерименту", — сказав він.

Цього року в списку претендентів на звання було всього чотири кандидати: Джо Байден, чинний президент США Дональд Трамп, головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі разом з медичними працівниками, які борються з COVID-19, і "Рух за расову справедливість", організований після смерті афроамериканця Джорджа Флойда.

Торік "Людиною року" стала екоактивістка Грета Тунберг. Вона була наймолодшою "людиною року", а Джо Байден став одним із найстарших. Йому 78 років, а Камалі Харріс 56 років.

    Реклама на dsnews.ua