• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Зима близько: Очільник Пентагону на "Рамштайні" заявив про необхідність посилення ППО України

Міністр оборони США Ллойд Остін, відкриваючи у режимі онлайн 17-те засідання Контактної групи з питань оборони України ("Рамштайн") за участі близько 50 країн, закликав до підсилення ППО України

Ллойд Остін
Ллойд Остін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "Європейської правди", передає "ДС".

"Тож, оскільки Україна стикається з черговою зимою війни, я закликаю цю групу надати Україні засоби протиповітряної оборони для захисту її народу", — зазначив він.

За його словами, і Україна, і Ізраїль стикаються з невблаганними ворогами, які прагнуть їх знищити.

"І ми бачимо, що Іран підживлює конфлікт і в Газі, і в Україні, озброюючи ХАМАС і Путіна. Підтримка Іраном Кремля і ХАМАС шкодить Україні, стабільності на Близькому Сході і міжнародному порядку, заснованому на правилах" – заявив Остін, наголосивши, що Сполучені Штати цілком здатні продовжувати рішучу підтримку України одночасно з допомогою Ізраїлю.

Він зазначив, що за кілька днів до його візиту до Києва путінські війська розпочали новий шквал ракетних ударів по Києву та інших частинах України, намагаючись пошкодити українську енергосистему.

"Але я як ніколи впевнений, що український народ залишиться стійким перед обличчям труднощів. Тому що він бореться за свої домівки, за свої сім'ї і за своє майбутнє. 

Докладаючи всіх зусиль для підтримки нашого партнера, ми повинні творчо підходити до того, як ми можемо продовжувати задовольняти потреби України. Сполучені Штати залишаються відданими своїй справі", – запевнив Остін.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua