• USD 38.5
  • EUR 41.7
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Зірка "Сам удома" Маколей Калкін отримав відзнаку на Голлівудській алеї слави (ФОТО)

На Голлівудській алеї слави відкрили зірку на честь Маколея Калкіна за 40 років його акторської карʼєри, апогеєм якої став фільм "Сам удома"

Маколей Калкін
Маколей Калкін
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні CBS, передає "ДС".

Кетрін О’Хара, яка зіграла матір персонажа Калкіна, Кевіна, у фільмі "Сам удома" та його продовженні 1992 року "Один удома 2: Загублений у Нью-Йорку", теж була присутня на нагородженні.

"Ти так заслуговуєш на свою зірку на Голлівудській алеї слави. І дякую, що запросив мене, твою несправжню маму, яка залишила тебе вдома самого не раз, а двічі, щоб взяти участь у цій щасливій події. Я так пишаюся тобою", — сказала акторка.

Ця зірка вже 2 765-та з моменту завершення будівництва Алеї Слави в 1961 році.

Народився Маколей Калкін 26 серпня 1980 року в Нью-Йорку. Він розпочав свою сценічну карʼєру в 1984 році, коли йому було 4 роки, у виставі "Діти Баха" в Manhattanʼs Symphony Space. А на екрані актор дебютував у драмі 1988 року "Ракета Гібралтар", де зіграв одного із семи онуків сценариста, що пішов на пенсію. Коли йому вісім років, то він за зйомки у фільмі "Сам удома" отримав номінацію на "Золотий глобус" у 1990 році за найкращу роль. У 1991 році Калкін отримав премію American Comedy Award як найсмішніший актор у фільмі за головну роль.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua