• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

ЗМІ назвали "ковідний" 2020-й рік найбільш смертоносним за історію США

Минулий 2020-й рік став найбільш смертоносним в історії США через життя, що забрала пандемія коронавірусу у країні

Коронавірус в США
Коронавірус в США / Andrew Kelly/Reuters
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в матеріалі видання Politico, яке посилається на статистику, озвучену фахівцями Центрів контролю та профілактики захворювань (CDC), передає "ДС".

"За результатами минулого року, рівень смертності в США зріс на 15% через пандемію COVID-19, що робить його найбільш смертоносним роком в історії Сполучених Штатів", — вказано у повідомленні.

Офіційні дані, які зараз перебувають на стадії систематизації, підтверджені представниками CDC та будуть оприлюднені невдовзі у регулярному офіційному звіті про захворюваність і смертність у Сполучених Штатах. Очікується, що цей аналіз детально представить всю картину, в тому числі по вікових, расових і демографічних групах.

Водночас зазначається, що летальні випадки від COVID-19 стали третьою причиною смертності після серцево-судинних захворювань та онкології. Зазвичай, на третій позиції у щорічній статистиці перебувають "ненавмисні травми", зазначають чиновники.

Загалом у 2020 році у США померло понад 3 мільйони людей, поінформували в урядовому агентстві.

Сполучені Штати перебувають на першій позиції у світі за кількістю виявлених випадків зараження на COVID-19, а також летальних випадків. До першої п’ятірки також входять Індія, Бразилія, Росія й Сполучене Королівство.

Україна — 17-й сходинці цього списку.

Нагадаємо, станом на ранок 11 березня (за київським часом) загальна кількість випадків зараження коронавірусом у світі досягла 118 006 153.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua