• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Золоте дно Лукашенка: журналісти дізналися про таємні багатства "бацьки" (ВІДЕО)

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко володіє величезними резиденціями, автопарком за 4 млн євро і золотими ручками

Реклама на dsnews.ua

Це лише маленька частина незаконно придбаного майна Лукашенка та його сімʼї, передає "ДС" з посиланням на розслідування білоруського проєкту NEXTA.

Як стверджують журналісти, на свої особняки в Мінську і за його межами нелегітимний голова держави витрачає десятки мільйонів доларів на місяць. Це радянський котедж в Мінську, Палац незалежності, бази відпочинку "Крупенін" і "Вискулі" в Біловезькій пущі.

У Палаці незалежності сотні приміщень. До того ж там все оброблено золотом. Гроші на будівництво будівлі були взяті з бюджету країни.

Також Лукашенко є власником автопарку, вартість якого становить 4 млн євро. Джерела стверджують, що ці гроші були взяті з держбюджету. Це пояснюється тим, що в декларації президента таких коштів на авто немає.

Серед машин гаранта: дві Audi А8 (по 100 тисяч євро), Maybach (1,5 млн євро) і інші автомобілі.

Також в елітній колекції глави держави є золоті ручки. Їх випускає фірма Montegrappa, а ціна однієї — 2-4 тисячі євро. Одну з таких журналісти помітили на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним. Співробітники служба гаранта буквально здмухували з неї пилинки.

Крім того, в гардеробі Лукашенко знайшли ремені Hermes за 800 доларів. Ще він володіє годинами вартістю від 15 до 20 тисяч доларів.

Раніше стало відомо, виконком Міжнародного олімпійського комітету відмовився визнавати обрання сина самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка Віктора президентом Національного олімпійського комітету країни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua