• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроекты

Обама заборонив торговельні відносин між США та Кримом

Реклама на dsnews.ua
Також уповноважив міністра фінансів США ввести санкції щодо осіб та організацій, що діють на півострові

Президент США Барак Обама підписав указ, який вводить заборону на окремі операції щодо анексованого Росією Криму. Пише "ДС", посилаючись на ua.112.ua.

Про це йдеться у спеціальній заяві Білого дому. Зазначено, що даний документ забороняє експорт американських товарів, технологій і послуг в Крим, а також інвестиції в розвиток півострова. Також заборонений імпорт товарів, технологій і послуг з Криму в США.

Також повідомляється, що цей указ "уповноважує міністра фінансів США ввести санкції щодо осіб та організацій, що діють в Криму". Уточнюється, що цей акт покликаний підтвердити, що "Сполучені Штати не визнають російську окупацію і спробу анексії Криму".

У своїй заяві Обама підкреслив, що США знову закликають владу РФ припинити окупацію півострова, припинити підтримку бойовиків на сході України і виконати свої зобов'язання в рамках Мінських угод. "Моя адміністрація продовжить працювати в тісній співпраці з союзниками і партнерами в Європі і на міжнародному рівні, реагуючи на події в Україні і підтримуючи суверенітет і територіальну цілісність України, демократичний розвиток і реформи. Ми продовжимо розгляд санкцій у тісній співпраці з нашими міжнародними партнерами, щоб реагувати на дії Росії", - зазначив американський лідер.

Нагадаємо, раніше в ЄС погодили розширення санкцій проти Криму у сфері енергетики, торгівлі та інвестицій. Крім того, 18 грудня президент США Барак Обама підписав закон про допомогу Україні і нові санкції проти Росії.

    Реклама на dsnews.ua