• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроекты

Олексій Кафтан: Ваша Нібіру - це їхня Москва

Рептилоїди таки існують
Фото: hromadskeradio.org
Фото: hromadskeradio.org
Реклама на dsnews.ua

В людей дуже коротка пам'ять. Це не намагання образити, а лиш констатація того, що потужний потік інформації змушує швидко позбавлятись тієї, що втратила актуальність та/чи цінність. Пишу це, аби нагадати, що нинішній сечовий шкандаль має вкрай цікаву передісторію.

Почати, певно, варто з Токійської олімпіади 1964 року - останніх ігор, в яких брала участь єдина німецька збірна. Тоді спортсмени з НДР та ФРН показували схожі реузультати. Чотири роки по тому на іграх у Мехіко, східнонімецька команда, вперше виступаючи самостійно, відсвяткувала тріумф, випередивши західнонімецьку. Успіх було закріплено на іграх "на ворожій території" - в Мюнхені у 1972-у. Через два роки керівництво НДР затвердило Держплан 14.25. Цей дуже цікавий документ надав офіційний (хоч і таємний) статус програмі всеохопного "покращення фізичних показників" спортсменів за допомогою хімічних препаратів. Це не означає, що програма не діяла раніше - забави з допінгом практикувалися ще в ході підготовки до Берлінських ігор 1936 року і, звісно, під час Другої Світової - хоч і з дещо іншою метою. Не припинились вони й по війні. Staatsplan 14.25 лише надав програмі державного пріоритету у підготовці спортовців - і, відповідно, забезпечив її кураторство з боку Stazi. Відтоді нижче третього місця на олімпіадах НДР не опускалась. Всього з 1956 (коли поновились Олімпійські ігри) по 1988 рік східнонімецькі спортсмени здобули 203 золоті, 192 срібні та 177 бронзові медалі.

Програму згорнули в 1989-у, за рік до об'єднання Німеччини. Історія, звісно, періодично випливала, але роздмухувати сильний скандал було політично невигідно багатьом гравцям.

А тепер маленька деталь. Пам'ятаєте, де по ту пору проходили службу офіцери КДБ Володимир Путін та Ігор Сєчін? Угу, в Дрездені. Чи могли вони ознайомитись із змістом Staatsplan 14.25? Гадаю, відповідь очевидна.

Тож я не здивуюсь, якщо десь у архівах через багато років хтось виловить якийсь "Указ №080808", що буде відтворювати - або перефразовувати - абзаци з Staatsplan 14.25.

Нове - то таки забуте старе. Не всіма, щоправда. Так, можна погодитись, що архаїзація міжнародних стосунків - єдиний спосіб "повернути велич" Росії. Та я підозрюю, що прагнення такої архаїзації з боку Кремля - не так усвідомлене, як інстинктивне й інтуїтивне. Просто ці релікти знають, що в іншій екосистемі вони не виживуть.Тож, любі прихильники конспірологій, можу вас заспокоїти: рептилоїди таки існують. От тільки ваша Нібіру - це їхня Москва.

Джерело: facebook.com

Реклама на dsnews.ua
    Реклама на dsnews.ua