Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Ляшко забув про захист киян

Четверг, 13 Ноября 2014, 12:50
Представникам «Радикальної партії» набридло влаштовувати бійки в столичній мерії, як тільки вони отримали мандати Верховної Ради

Фото: yaplakal.com

Вчора і сьогодні в Київській міській раді проходять пленарні засідання, але, на відміну від попередніх зібрань, цього разу бійці "Радикальної партії" не стали їх зривати. Зокрема, депутат Ігор Мосійчук, який ще недавно обіцяв відлупцювати мера Віталія Кличка, взагалі не з"явився на засідання. Очевидно він зайнятий підготовкою до першого засідання парламенту, де невдовзі прийматиме присягу вже як депутат Верховної Ради. Загалом, у вищий законодавчий орган перейде майже половина всієї фракції столичних "радикалів". І те, що ці депутати так раптово притихли в Київраді вкотре підтверджує, що всі скандали партії Ляшка – це лише передвиборче шоу. Тому, можна констатувати, що ця політична сила успішно "злила" своїх київських виборців. 

Вся активність депутатів від "Радикальної партії" на останніх засіданнях звелась до зачитування кількох звернень, які озвучила Людмила Костенко. Натомість, ніяких гучних заяв, провокацій, погроз та бійок, на які раніше не скупилися "радикали" в Київраді, цього разу не було. Як і не було ключового бійця і соратника Олега Ляшка – Ігора Мосійчука. Він, разом з колегами по Київраді Андрієм Лзовим та Юрієм Сухіним пройшли за списком рідної політичної сили в парламент. Очевидно, саме тому їм зараз не до місцевого самоврядування в Києві, якому вони обіцяли золоті гори, молочні ріки і кисільні береги.  

На першому засіданні фракції київських "радикалів" у червні вони обіцяли ганяти по мерії "жирних карасів з мафії Черновецького і не дозволити грабувати столичну землю". Результат дорівнює нулю

Зокрема, на першому засіданні фракції київських "радикалів" у червні вони обіцяли ганяти по мерії "жирних карасів з мафії Черновецького і не дозволити грабувати столичну землю". Результат дорівнює нулю. У вересні "радикали" зчинили бійку в сесійному залі після того, як мер Кличко іронічно зауважив, що "деякі депутати в залі прийшли в камуфляжі, наче щойно з передової". Захищати честь "мундиру" кинувся той же Ігор Мосійчук, пригрозивши міському голові в нецензурній формі. Зі скандалом пройшов і жовтневий розгляд питання про надання учасникам АТО пільг при оплаті з комунальні послуги. Рішення вдалося провести виключно за підтримки більшості – фракції "УДАР-Солідарність", але це досягнення записала в свій актив саме "Радикальна партія". 

Власне вся ця дута активність соратників Ляшка в минулому мала лише одне пояснення – передвиборча кампанія, під час якої представникам цієї політичної сили доводилося відробляти заявлений імідж. І як тільки завершилась кампанія, "здувся" і радикалізм всієї партії. Що повинно стати черговим уроком для тих виборців столиці, які в ході парламентських перегонів все ще клюють на яскраву картинку, а не конкретні програмні пункти.