Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Терористи спричинили бардак у російському МЗС

Вторник, 22 Сентября 2015, 18:40
Сьогодні від ватажків бойовиків було дві взаємовиключні заяви. Спочатку «повпред ЛНР» Дейнего заявив, що «ДНР і ЛНР» згодні проводити місцеві вибори 21 лютого наступного року. І тут же Пушилін кинувся спростовувати цю інформацію

Фото: pravda.ru

За словами Дейнего, "Донецька і Луганська Народні Республіки" запропонують Контактній групі в Мінську обґрунтований план-графік термінів виконання політичних пунктів Мінських угод. "Республіки Донбасу" прорахували дату проведення місцевих "виборів" - 21 лютого 2016 року. Експерти звернули увагу, що сказане Дейнего дуже нагадує так званий "план Мореля", який Києву не підходить.

Але буквально слідом за заявою луганського терориста з'явилося спростування від донецького терориста Дениса Пушиліна. Він зауважив, що пропозиція про проведення "місцевих виборів" 21 лютого стосується наступного етапу "виборчого процесу" в регіоні. "Дати проведення першого етапу виборів, а це голови міст і районів, залишаються незмінними, 18 жовтня в "ДНР" і 1 листопада в "ЛНР", - заявив Пушилін. Зрозуміло, що без відмашки Кремля ні Дейнего, ні Пушилін нічого б не казали. Тому розбіжності в їх заявах ніщо інше, як ляпсус їхніх кураторів. Оскільки луганський терорист говорить про пропозиції Контактній групі, а діяльність в її складі "постпредів" псевдореспублік контролюється відомством Сергія Лаврова, з датами "виборів" наплутали саме там. Або Дейнего поспішив і ляпнув не те, або Пушиліна забули поставити до відома, що його луганський "колега" говоритиме про 21 лютого.

Але, як би там не було, а російський МЗС пошився в дурні. Тепер там мають визначитися, яку ж одностайну дату "виборів" будуть просувати донецькі і луганські маріонетки Кремля. Втім, жодна з них не влаштовує Київ доки Москва не почне повною мірою виконувати Мінські угоди, а не бігати від них манівцями, маніпулюючи датами.