• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроекты

На порталі "Дія.Бізнес" з’явився курс про сталий розвиток

Нещодавно Міністерство цифрової трансформації презентувало новий освітній курс "Бізнес: сталий розвиток". Він був створений Мережею Глобального договору ООН в Україні в партнерстві з Мінцифрою за підтримки "Фармак" та інших сталих компаній, які ділилися власними кейсами щодо впровадження елементів сталого розвитку в бізнес-процеси

Реклама на dsnews.ua

Курс покликаний допомогти підприємцям зрозуміти принципи та переваги сталого підходу у веденні бізнесу.

Про сталий розвиток говорять дедалі частіше, він стає обов'язковою складовою бізнесу, який планує масштабуватися, виходити на нові ринки та залучати додаткові інвестиції. За даними дослідження Європейської Бізнес Асоціації "Індекс сталого розвитку" (2021), 83% українських компаній заявляють, що мають стратегії та плани у сфері сталого розвитку.

Курс "Бізнес: сталий розвиток" складається з 7 занять по 7–15 хвилин, включає теоретичну частину та аналіз реальних кейсів – практичні поради, складнощі, з якими зустрічалися компанії на шляху до впровадження ідей сталого розвитку.

З курсу можна дізнатися:

  • що таке сталий розвиток і з чого починати його реалізацію в компанії;
  • як обирати конкретні цілі сталого розвитку;
  • хто в компанії повинен бути лідером зі сталого розвитку;
  • як імплементувати ідеї сталого розвитку в усі бізнес-процеси компанії;
  • як ці інновації можуть допомогти бізнесу зростати;
  • як комунікувати та звітувати про сталий розвиток компанії.

"Ми прагнемо, щоб у "Фармак" сталий розвиток був частиною стратегії компанії, а не окремим проєктом певних департаментів – наприклад, комунікацій, маркетингу чи виробництва. У курсі поділилися нашим практичним досвідом того, як обирали свої глобальні цілі та яку трансформацію на шляху до них проходить компанія. Сподіваємося, наш досвід буде корисним для інших бізнесів", – коментує директорка з корпоративних комунікацій "Фармак" Євгенія Піддубна.

В курс включено приклади компаній: "Астарта", ДТЕК, МХП, "Ґудвеллі Україна", "Капарол Україна" та "Фармак".

Тетяна Сахарук, генеральна директорка Мережі Глобального договору ООН в Україні: "Головна мета Глобального договору ООН в Україні — це залучення бізнесів до реалізації Цілей сталого розвитку. Протягом п’яти років ми співпрацюємо з величезною кількістю бізнесів в Україні й часто спостерігаємо проблему нерозуміння того, як бізнес може долучатися до реалізації Цілей сталого розвитку. Тому цей курс покликаний навчити компанії впроваджувати ідеї сталого розвитку в свою операційну та стратегічну діяльність. Він також демонструє, як бізнес може поліпшувати свої фінансові результати та зростати швидше за конкурентів".

Пройти освітній курс можна на порталі Дія.Бізнес безоплатно.

    Реклама на dsnews.ua