• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроекты

Чому Лорак стала самою дурною українською співачкою

Своєю поведінкою Ані Лорак ламає весь бізнес своїм колегам
Реклама на dsnews.ua

Після історії з самоварами в Москві, будь-яка розумна людина на місці Лорак, залягла б на дно. Поїхала б до чоловіка в Туреччину, там акуратненько щось почала б писати в Фейсбук, викладала б фотографії з пляжу, говорила б, як сумує за Україною. Паралельно, треба було б замовити добротну патріотичну пісню, вкластися в її розкрутку і через півроку, коли все забудеться, вийти на сцену.

Проте Лорак, вирішила, що публіка-дура і не треба робити ніяких пауз. Чому вона так вирішила? Очевидно тому, що досі не розуміє, що відбулося і що відбувається в країні. Вона живе в світі псевдогламуру, який не передбачає втручання таких речей як політика. Тому вона готує концерт в Палаці Україна в Києві, тому вона й поїхала в Одесу. Тепер, після бійки в Одесі, багато хто з власників клубів подумає, чи варто запрошувати не тільки Лорак, але й Повалій, тих же Потапа й Настю, Таню Ліберман і т.д. Простіше кажучи, Лорак підсунула свиню своїм конкурентам, які на найближчі місяці мають забути про серйозні заробітки в Україні. Чи зможе їх прогодувати Росія? Безумовно ні. Там є місце для 1-2 українських виконавців, при чому в другому, а то й третьому ешелоні місцевої попси.

Звичайно, якщо в тебе є потужний спонсор, можна потратитися на концерт в Кремлівському палаці, на персональний бенефіс в програмі Малахова, але це все трати. Заробляти в Росії наші виконавці, за рідкими винятками, не зможуть. Основне джерело їх прибутків - корпоративи. При чому вони будуть серед тих, хто розважатиме публіку після другої ночі.

І перспектив повернутися на велику сцену в Україну протягом наступного року-півтора у них просто немає.

    Реклама на dsnews.ua