• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Китайський коронавірус обвалює ціни на сільгосппродукцію

Реклама на dsnews.ua
Вартість агропродукції падає на тлі поширення китайської коронавіруса

Епідемія, викликана коронавірусом, її вплив на попит і порушення транспортного сполучення стали ударом для ринку сільгосппродукції, передає "ДС" з посиланням на IDK.

Зокрема, березневі ф'ючерси на соя-боби подешевшали на 0,8%, до $8,94 за бушель. Ф'ючерси на пшеницю з поставкою в березні втратили в ціні 1,8%, знизившись до $5,63 за бушель. Березневі ф'ючерси на кукурудзу подешевшали на 1,1%, до $3,83 за бушель.

Трейдери розраховували на збільшення закупівель сільгосппродукції з США в Китаї після підписання угоди про "першої фази" торгової угоди.

"По всій видимості, захворювання швидко поширюється в Китаї. Це дуже погано з точки зору економічного зростання не тільки для Китаю, але і для всієї Азії", - вважає аналітик цієї посади Bang Securities Кунал Шах.

Нагадаємо, у світі стрімко поширюється коронавірус 2019-nCoV, які вперше був зафіксований в Ухани (Китай). Станом на 26 січня, понад 2 тис. осіб у всьому світі були заражені. Вже 56 осіб померли від цієї хвороби. Всі смерті зафіксовані в Китаї.

Першу смерть від вірусу за межами Уханя зафіксували в Шанхаї.

Випадки зараження були зафіксовані у Франції, США, Південній Кореї, Японії, Таїланді, Австралії, Малайзії. В основному всі заражені нещодавно відвідували Китай, а більшість з них - Ухань.

Раніше повідомлялося, що Пекін ввів вищий рівень реагування на загрозу суспільному здоров'ю у зв'язку з поширенням нового коронавіруса пневмонії. Через це скасували святкування китайського Нового року.

    Реклама на dsnews.ua