• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Представники уряду Нігерії зачастили в українські області

Реклама на dsnews.ua
Представники Нігерії зайняті пошуком партнерів в аграрному секторі України, а також у галузях харчової і переробної промисловості

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної держадміністрації, передає "ДС".

За словами голови іноземної делегації, міністр сільського господарства штату Лагос Гболахан Ловал, Нігерія входить в топ-10 країн світу за споживанням харчових продуктів.

"Це перспективний ринок для експорту продуктів сектору харчової та переробної промисловості. Лагос - це штат на півдні Нігерії. Однойменне місто Лагос бізнес-столицею країни, яка налічує 22 мільйони осіб. Саме тому і користується великим попитом в секторі харчової промисловості",- зазначив Гболахан Ловал.

Глава області Віталій Коваль та директор обласного департаменту агропромислового розвитку Надія Переходько в свою чергу представили гостям потенціал Рівненської області.

Згідно з повідомленням, сторони обговорили можливість постачання харчових товарів, обладнання, технологій переробки продукції, навчання фахівців, агроконсалтинг, відкриття українсько-нігерійських виробництв. Лагос, зокрема, потребу в м'ясі, корми для риб, складських приміщеннях з системами охолодження.

Віталій Коваль і Гболахан Ловал обговорили можливість офіційного підписання угоди про міжрегіональне партнерство між Лагосом та Рівненській області.

    Реклама на dsnews.ua