• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

В Україні проведуть авиавакцинирование диких тварин

Реклама на dsnews.ua
Влади за допомогою авіатранспорту проведуть імунізацію диких м'ясоїдних тварин проти сказу

Про це повідомляє Госпродпотребсдужба, передає "ДС".

"З метою виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2018 рік, та враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо сказу в Україні, Госпродпотребсдужба проводить масштабну антирабічні перорально вакцинацію диких м'ясоїдних тварин із застосуванням авіатранспорту", - йдеться в повідомленні.

Передбачається під час кампанії буде оброблена площа 331 771,33 км кв. за винятком територій, які підпадають під заборону польотів літаків (зону NOTAM). При цьому буде застосовуватися Вакцина антирабічна для пероральної імунізації м'ясоїдних тварин "Орисвак" в кількості 6635426 доз.

Для цих цілей використовується авіатранспорт, який є найбільш економічно вигідним з усіх систем розподілу. Дистанція між лініями польоту повинно бути в межах 500-1000 м, враховуючи природні або штучні особливості ландшафту. Територія, що підлягає обробці, розділена на зони, в яких визначені лінії польоту авіатранспорту.

Літаки оснащені системами GPS і системами реєстрації скидання вакцини для підтвердження, що ці кошти повітряного транспорту слідують заздалегідь встановленим лініях та документування того, що на цій лінії було викладено заплановану кількість доз.

    Реклама на dsnews.ua