• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Кадровий голод. Як у VARUS вирішують проблему дефіциту працівників

Жінки — потужний кадровий потенціал під час війни. Вони активно працевлаштовуються на професії, які колись вважались суто "чоловічими", і навіть відсутність профільної освіти не стає на заваді

касир у магазині Новус
Реклама на dsnews.ua

Ситуація на українському ринку праці залишається складною: понад 5 млн українців працездатного віку досі перебувають за кордоном, близько одного мільйона — мобілізовані або служать за контрактом у лавах ЗСУ. Водночас українські компанії розвиваються і мають потребу розширювати штат.

Якщо у 2022 році у VARUS було 10 відгуків на вакансію, то зараз їх всього два, тобто потік кандидатів зменшився приблизно уп’ятеро. Не можна сказати, що на ринку праці зовсім немає кандидатів: укріплюється тренд саме на брак кваліфікованих кадрів. А от частка людей, особливо молоді, з мінімальним досвідом роботи або взагалі без такого навпаки зростає. Також не всі кандидати хочуть працевлаштуватися офіційно з тих чи інших причин.  

Окрім професійних навичок, спостерігається й невідповідність очікувань кандидатів та можливостей роботодавців. Зараз рівень очікуваної зарплатні претендентів на будь-яку позицію зріс порівняно з показниками до повномасштабного вторгнення. 

Перш за все, ми відчуваємо нестачу лінійного персоналу: касирів, пекарів, вантажників. Кількість відгуків на такі вакансії суттєво зменшилась за останні 1,5 роки. Тому шукаємо різні підходи до мотивації працівників, запустили програми перекваліфікації персоналу. Також ми готові навчати кандидатів без досвіду роботи. 

Більше року VARUS спільно з ПРООН та урядом Німеччини впроваджував програму навчання й працевлаштування українців. Завдяки цьому люди, які втратили роботу, могли через Державну службу України з питань праці пройти практику у мережі VARUS. 

Новачків супроводжували ментори — працівники мережі, які попередньо пройшли спеціальні тренінги з основ наставництва та педагогіки. Протягом місяця вони допомагали стажистам опанувати нові навички та призвичаїтись до роботи в компанії. Надалі учасники програми могли долучитись до команди VARUS та продовжувати працювати у мережі. 

Крім того, VARUS бере участь у програмі соціалізації ветеранів, яка охоплює перенавчання тих, хто повернувся зі служби. У рамках програми ветерани можуть пройти професійні курси та в майбутньому працевлаштуватись, зокрема і в мережі VARUS. Один із прикладів — тримісячні курси за спеціальністю "Системний адміністратор". 

Реклама на dsnews.ua

Наша мережа також надає можливості для кар’єрного розвитку всередині компанії. До прикладу, лінійний персонал має змогу проходити навчання та змінювати кваліфікацію, наприклад, з касира на пекаря. 

Потужний кадровий потенціал під час війни — це жінки. Вони активно працевлаштовуються на професії, які колись вважались суто "чоловічими", і навіть відсутність профільної освіти не стає на заваді. 

У VARUS ми перенавчаємо та навчаємо жінок з нуля власним коштом для того, щоб вони могли працювати охоронницями, фахівчинями з обробки м’яса тощо. Частина з цих спеціальностей зовсім не легкі — як фізично, так і морально, проте наші жінки не бояться складнощів, а ми зі свого боку надаємо їм максимальну підтримку. 

Так, наприклад, наша Яна Бондаренко уже три місяці працює охоронницею в одному із супермаркетів VARUS в Дніпрі. Раніше вона була касиркою, адміністраторкою у кількох торговельних мережах, а у VARUS спонтанно вирішила спробувати себе у новій ролі. Пройшла навчання у мережі та чудово виконує свої обов’язки, а ще — отримує потужну підтримку від колег. 

Зараз у VARUS близько 35 жінок обіймають посади, на які раніше в основному брали тільки чоловіків. Ми розуміємо, що їхня кількість буде тільки зростати. 

Як розв’язати проблему дефіциту кадрів? Найефективніші рішення в поточних умовах — це ті, які об’єднують зусилля держави, органів місцевого самоврядування та бізнесу. Програма VARUS з ПРООН, яка була реалізована у партнерстві з Держпраці, — один із таких прикладів.

Бізнес може надавати робочі місця та брати участь у програмах перенавчання персоналу, працевлаштовувати ВПО та допомагати у соціалізації ветеранів. Водночас зі свого боку держава має підтримувати соціально відповідальний бізнес, який робить суттєвий вклад в економіку та розвиток України. 

Саме консолідовані зусилля державного та приватного сектору здатні допомогти нашій країні пройти через безпрецедентні виклики, з якими ми всі зіштовхнулись. 

    Реклама на dsnews.ua