• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Кримський міст. Чому Шойгу сьогодні найщасливіша людина у світі

Тільки лінивий росіянин не написав про те, що тепер "повна жопа" з доставкою всього (від їжі до зброї) на окуповані Херсонщину та Крим

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Паніка в Криму поглиблюється тим, що в короткий проміжок часу налагодити ефективну поромну переправу майже неможливо (нема самих поромів, нема кадрів, ніхто не розуміє, в якому стані знаходяться під’їзні шляхи).

І тут виникає резонне питання: "А хто винен?". Відповідь проста: керівництво ФСБ всіх рівнів: від Москви до Керчі. Але сказати це нікому. Справа в тому, що так звана партія війни (воєнкорів), які активно тролили Шойгу, Лапіна, Герасимова та інших генералів, активно співпрацювали і співпрацюють з ФСБ. Це по суті партія ФСБ, яка хотіла захопити Міноборони і прорватися в вищу лігу російської політики.

А вибух на мості — це не просто особистий ляпас Путіну, це ще й можливість армійським скидувати всю провину за майбутні проблеми на ФСБ. І в інформпросторі ми скоро це побачимо.

У Путіна є лише одна опція зараз: одним махом змінити і керівництво Міноборони і ФСБ. Але він на це не піде (він застарий для таких рішень). Як результат: російське суспільство вже в найвіддаленіших частинах РФ зрозуміє: вождь постарів і бреше їм від безсилля. А ще кожен подумає: мого близького відправляють у Херсон, хоча туди неможливо доставити зброю і паливо.

Всі яструби зараз почнуть кричати про центри прийняття рішень, про ядерну зброю і т.д. Але Путін боїться. Боїться перш за все за себе. Бо в душі він неймовірний боягуз.

Є ще один важливий момент. Найбільше в житті він боїться приниження, а кримський міст — це найвищий ступінь приниження для нього. Наступного разу на люди він вийде ще більш постарілим: приниження з’їдає і з’їсть його.

P.S. ми ж усі розуміємо, що цистерна вибухнула випадково?

Реклама на dsnews.ua
    Реклама на dsnews.ua