• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У UNIT.City пройде найбільший в Україні форум малого і середнього підприємництва - "Форум МСП. Перезавантаження 2020"

4 вересня у київському інноваційному парку UNIT.City відбудеться "Форум МСП. Перезавантаження 2020", організований під егідою Київського міжнародного економічного форуму

Реклама на dsnews.ua

"Форум МСП відіграє унікальну роль і створює абсолютно нові можливості для українських підприємців. Наша місія — створення і розвиток повноцінної підприємницької екосистеми, де відбувається обмін досвідом, ідеями та бізнес-контактами", — відзначає глава організаційного комітету КМЕФ Юрій Пивоваров.

Цьогоріч програма івенту сформована у вигляді дорожньої карти розвитку бізнесу. На дванадцяти тематичних панельних дискусіях учасники дізнаються, як пройти шлях від виникнення ідеї до побудови успішного бізнесу, залучення інвестицій, створення бренду і подальшого зростання.

"Дуже важливо, коли підприємець-початківець має можливість познайомитися з тими, хто вже багато чого досяг у бізнесі. І на Форумі у них є можливість поспілкуватися зі спікерами Василем Хмельницьким, Олександром Соколовським, Наталією Єремєєвою, Борисом Шестопаловим і багатьма іншими. Цих людей обʼєднують десятки років підприємницького досвіду, яким вони готові поділитися. Ми прагнемо, щоб менторство в бізнесі стало нормою, а не винятком з правил ", — підкреслив Юрій Пивоваров.

Він додав, що підтримка підприємців-початківців — це крок до зростання для всієї економіки України. Саме таку мету ставить перед собою Форум, закладаючи довгострокові бізнес-тренди.

Локація Форуму визначена не випадково. Учасники отримають можливість познайомитися з першим в Україні інноваційним парком UNIT.City, який вже є вікном для залучення інвестицій, партнерів і технологій з усього світу.

Організатори зазначають, що всі карантинні обмеження та санітарно-епідеміологічні норми будуть дотримані повною мірою. Незважаючи на ті виклики, які породив 2020 рік, Форум відбудеться оффлайн.

"Тому запрошуємо 4 вересня взяти участь в" Форумі МСП. Перезавантаження 2020 ", щоб почерпнути якомога більше енергії для втілення бізнес-проектів, інформації щодо розвитку та трансформації своїх компаній. Гарантуємо цікаве, відкрите і довірче спілкування відомих підприємців і бізнесменів", — резюмував Юрій Пивоваров.

Інформація про те, як стати учасником "Форуму МСП. Перезавантаження 2020 " — за посиланням.

    Реклама на dsnews.ua