• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Наталія Холоденко

Кандидатка філософських наук, експертка з психології, практикуюча психотерапевтка

Наталія Холоденко / Фото з відкритих джерел
Зміст

Дитинство

Наталія Холоденко народилася 15 січня 1983 року у Черкасах у сім'ї інженера та майстрині спорту з академічного веслування.

Освіта

У віці 13 років, після зустрічі зі шкільним психологом, зацікавилась психологією і після закінчення школи вступила до Черкаського національного університету на профільний факультет. Згодом пройшла навчальні програми в Канаді та Німеччині. У 2011 році отримала вчений ступінь кандидата філософських наук, захистивши дисертацію у Національному педагогічному університеті імені П. Драгоманова.

Професійна кар’єра

Наталія Холоденко почала свою кар'єру практичного психолога та психотерпевта, однією з перших поєднавши індивідуальне та групове консультування з он-лайн програмами, які тоді лише набували популярності. Холоденко поступово набула не лише авторитет у клієнтському та експертному середовищі, але й популярність у широких колах українців.

Фахівчиня стала частиною телепроекту "Все буде добре" на телеканалі "СТБ" в ролі консультанта. У 2017 році Холоденко заснувала Міжнародний центр психології, що послугувало інституалізації напрямків її професійної реалізації: 1) підвищення кваліфікації своїх колег через розробку власних та колегіальних навчальних програм, 2) консультативні послуги для власників та топменеджерів великих корпорацій, 3) масові освітні тренінгові продукти — доступні за ціною та легко зрозумілі за змістом.

Медійна діяльність

Наталія Холоденко співпрацювала майже з усіма національними українськими телеканалами, включаючи "СТБ", "1+1", "Новий канал" та "Україна", де вона брала участь у різноманітних телепроєктах.

На "Новому каналі" вона була ведучою телешоу "Половинки" в період з 2015 по 2017 рік, та робила конферанс церемонії "Віва" з 2015 по 2018 рік.

У 2017 році її взяла участь в оновленому проєкті "Танці зі зірками". Телешоу, за словами жінки, стало важливою віхою у її кар'єрі, "відкривши нові горизонти для самовдосконалення та додавши позитивні зміни в її зовнішність та самопочуття".

Крім того, участь Холоденко у "Танцях із зірками" суттєво збільшила популярність професії психолога.

З 2018 по 2020 рік фахівчиня була частиною команди телешоу "Без паніки" на телеканалі "Україна".

У 2021 році Наталія Холоденко виступала у двох нових проєктах: у шоу "Ліпсинг бал" на телеканалі "1+1" у ролі Нетти Барзілай, та як запрошена зірка у проєкті "Маска" на телеканалі "Україна".

Особисте життя

Холоденко виховує двох дітей: старшого сина Ларіона та п’ятирічну доньку Вів'єн.

Соцмережі

Станом на березень 2024 року кількість фоловерів в соціальних мережах Наталії налічує більше двох мільйонів, а особливо рейтингові пости, ефіри та відео набирають мільйонні перегляди: у Facebook за нею стежать понад 935 тисяч осіб, в Instagram — понад 684 тисячі, в YouTube – 355 тисяч, в TikTok – майже 490 тисячі, у Telegram кількість підписників перевищує 60 тисяч.

Відгуки про її професійну діяльність, зібрані на сторінці Facebook, нараховують понад тисячу із середнім рейтингом 4,7 з 5.

Захоплення

Холоденко з дитинства грає на бандурі та співає, захоплюється кінним спортом.

    Реклама на dsnews.ua