• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Олександр Лимар

Бізнесмен, фінансовий експерт, правознавець та адвокат. Засновник Universal Financial Assistant та адвокатського бюро "Лимар і Партнери"

Олександр Лимар
Зміст

Ранні роки, освіта

Олександр Леонідович Лимар народився 14 жовтня 1985 року в Київській області, в селі Мирівка.

Батьки – агрономи.

Середню освіту здобув у місцевій школі, а першу вищу освіту – у Білоцерківському національному аграрному університеті (БНАУ), де навчався на факультеті економіки.

Згодом став студентом Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, де здобув другу вищу освіту – юридичну.

Брав активну участь у житті своїх навчальних закладів як член студентських рад та об’єднань, був старостою курсу та студентським ректором Білоцерківського національного аграрного університета, головою студентської ради міста.

Бізнес

Трудову кар'єру розпочав одразу як приватний підприємець, створивши малий бізнес у сфері роздрібної торгівлі невдовзі після закінчення БНАУ.

Отримавши диплом у НЮУ ім. Ярослава Мудрого, приєднався до однієї з фірм Білої Церкви, де став штатним юристом та працював за напрямами фінансів та юридичного супроводу бізнесу.

З 2017 року почав вивчати сферу IT, паралельно розвиваючи власну справу у фінансово-економічному секторі – надання фінансових та юридичних послуг для бізнесу в ролі приватного підприємця.

У 2021 році об'єднав та структурував свій бізнес під єдиним брендом, створивши компанію Universal Financial Assistant, яка окрім юридичних та фінансових послуг для бізнесу також здійснює бухгалтерський аудит та надає консалтингові послуги.

У 2023 році масштабував юридичний напрямок свого бізнесу та заснував адвокатське бюро "Лимар і Партнери".

Волонтерство

Систематично спрямовує частину доходів від свого бізнесу на благодійні цілі. Після 24 лютого 2022 року зосередився на підтримці Сил оборони України та допомоги постраждалим внаслідок російської агресії.

У перші дні вторгнення фінансував евакуацію жінок та дітей із Києва приватними автобусами.

Після звільнення північних областей України переключив свою увагу з гуманітарних питань на надання фінансової підтримки підрозділам ЗСУ: закуповує та передає військовим тепловізори, дрони, бронежилети, шоломи тощо.

Отримав нагородний годинник від підрозділу Повітряних Сил в Київській області за активну участь у зміцненні національної безпеки та оборони України.

Родина

Олександр Леонідович Лимар одружений, має дитину.

Хобі

Шахи, книги, спорт, астрономія.

Олександр Лимар в соціальних мережах

Веде блог про міжнародну економіку та фінанси в Facebook.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua