• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Газпром" залишився з носом: Верховний суд відхилив скаргу монополіста за штрафу

Реклама на dsnews.ua
Верховний суд України не прийняв до провадження заяву "Газпрому" про перегляд постанови Вищого господарського суду про накладення штрафу Антимонопольним комітетом України на російську компанію

Про це йдеться в ухвалі ВСУ, передає "ДС" з посиланням на "Економічну правду".

"Обговоривши доводи заяви та дослідивши додані до нього матеріали, колегія суддів вважає, що подана заява не обґрунтовано доданими до неї доказами. Відповідно до статті 11121 Господарського процесуального кодексу України Верховний суд України відмовляє в допуску справи до провадження, якщо подана заява є необґрунтованим", - йдеться в документі.

Нагадаємо, 5 грудня 2016 року Господарський суд Києва ухвалив рішення про примусове стягнення штрафу в розмірі понад 171 млрд грн з "Газпрому" за порушення антимонопольного законодавства за позовом АМКУ.

16 травня Вищий господарський суд відхилив касацію "Газпрому" на рішення про стягнення з компанії штрафу та пені на 172 млрд грн за порушення антимонопольного законодавства.

28 серпня "Газпром" звернувся до Верховного суду України зі скаргою на рішення Вищого господарського суду, яким той відхилив касаційну скаргу компанії на рішення про стягнення з неї штрафу та пені, накладених АМКУ

    Реклама на dsnews.ua