• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

"Самопоміч" вимагає скасувати вже скасований "Роттердам+"

Депутат Верховної Ради України (фракція "Об'єднання "Самопоміч") Вікторія Войцицкая вимагає включити законопроект №8626, що має на меті скасування формули "Роттердам+", до порядку денного нинішньої сесії парламенту
Фото: facebook.com / Вікторія Войцицкая
Фото: facebook.com / Вікторія Войцицкая
Реклама на dsnews.ua

Про це вона повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають "Українські новини".

"Поданий нами законопроект №8626, що має на меті скасування схеми "Роттердам+", повинен бути включений до порядку денного нинішньої сесії, невідкладно розглянуто профільним комітетом і швидше переданий на розгляд у сесійний зал.

23 серпня НКРЭКУ вже скасувала формулу ціноутворення на електроенергію "Роттердам+". Формула перестане діяти через впровадження в Україні нового ринку електричної енергії. Введення конкурентного ринку електроенергії за європейським зразком є частиною міжнародних зобов'язань України.

Як повідомлялося, фракція "Самопоміч" практично у повному складі відмовилася голосувати за закон "Про ринок електричної енергії", який впроваджує в Україні норми Третього енергопакету ЄС.

Прийняття закону "Про ринок електричної енергії", було однією з обов'язкових умов для виділення Україні третього траншу макрофінансової допомоги від Європейського Союзу в розмірі 600 млн євро.

    Реклама на dsnews.ua