• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Укрпошта" хоче позбутися від головного офісу з-за Майданів

Реклама на dsnews.ua
"Укрпошта" має намір продати приміщення головного офісу на Хрещатику близько 1 млрд грн

Про це заявив глава "Укрпошти" Ігор Смілянський в ефірі "24 каналу", передає "ДС".

Він пояснив, що в головному офісі працює більше тисячі людей, які виконують виробничі процеси - обслуговують посольства, Кабмін. Тому - переконаний Смілянський - головному офісу не місце на Хрещатику з ряду причин.

"Хрещатик, Майдан - місця, де проходять демонстрації, історичні події. Тоді блокується виробничий процес. Йому (головному офісу - ред.) не місце в центрі Києва. Краще нехай це буде якийсь готель. А ось "Укрпошта" може сміливо працювати не в центрі", - пояснив Смілянський.

Він додав, що можна залишити операційний зал як символ і візитку, проте іншу частину приміщення краще продати інвестору.

"Щоб привести головний офіс в порядок - треба 75 млн грн. Ми його тримаємо, але це величезні кошти, які, я вважаю, краще спрямувати на нові авто, нові відділення та IT-системи",- зазначив Смілянський.

Він пояснив, що "Укрпошта" - перша державна компанія, яка вже спробувала продати майно і зрозуміла, що система аукціонів працює. Саме тому Смілянській заявив, що компанія готова 2020 2021 роках виставляти на продаж такі великі об'єкти, як головний офіс, оцінку якому уже склали 1 млрд грн.

    Реклама на dsnews.ua